Hakkımızda
Sağlıklı Yaşam Teknolojileri olarak 10 yıllık tecrübemizle NSF ve CE belgeli filtrelerimiz, çelik galvaniz tanklarımız ve Omni Pure filtremiz  ile sizlere sağlıklı içme suyu sağlamak için su arıtma sistemleri ve arıtmalı su sebilleri üretiyoruz. Türkiye genelinde ev ve ofisinizde 100 ün üzerindeki yetkili teknik servislerimiz ile  ücretsiz montaj yapıyoruz.

10 yıllık tecrübemiz süresince ürünlerimize güvenen Sosyal Güvenlik KurumuTapu ve Kadastro Genel MüdürlüğüKredi Yurtlar Genel MüdürlüğüPTTEmniyet Genel Müdürlüğü, Hastahaneler gibi kurumsal ve binlerce bireysel kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. 

Vizyonumuz

Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize,çalışanlarımıza, ülkemize kaynak yaratan, değer katan ve geniş çerçevedeki bu paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayan örnek bir kuruluş olmak.

Büyüyen Türkiye'ye su arıtma cihazları pazarında en kaliteli ve en sağlıklı cihazları sunarak, tüketiciyi koruyan ve memnun eden marka olarak yerimizi almak ve lider marka haline gelmek.

Misyonumuz

Gelişim

Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan sürekli gelişmenin,kaliteyi sunmanın kaçınılmaz çıktılarından biridir. Amacımız bu nedenden ötürü koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. , biliyoruz ki elde edeceğimiz müşteri memnuniyeti aynı zamanda bizi geleceğe taşıyacak ve pazarda sürekliliğimizi sağlayacak güçtür.

Takım Ruhu – Saygı ve Güven

Müşteri memnuniyetini elde etmenin bir diğer temel prensibi ekip olmak bilincinde hareket etmektir. Biz gerek müşterilerimizle veya tüketicilerimizle olan ilişkilerimizde, gerekse çalışan-işveren ilişkilerimizde her zaman birtakım olma bilinciyle hareket ederiz. Hem müşteri ve tüketicilerimizi, hem de çalışanlarımızı uzun vadeli bir iş ortağı olarak görürüz. Bu anlamda karşılıklı saygı ve güven ilişkilerimizin DNA'sını belirler. Kurumumuz, çalışanları,yönetenleri, tüketicileri, yani tüm paydaşları ile toplumla özdeşleşmiş bir aile gibidir. Ailemizin her üyesi, kurumumuza yardımcı yeteneklerini, bilgi ve tecrübelerini katar. Ana felsefe olarak bu paydaşların bir aidiyet duygusu içerisinde birbirinin hayatını kolaylaştırmayı ve sağladığı girdi ile birbirinin çıktıları üzerinde etkili olmayı hedefleyen davranışlar içerisinde bulunduklarını söyleyebiliriz.  

Motivasyon

Motivasyonumuzu her daim yüksek tutarız. Kendimize yüksek standartta hedefler koyarız. Doğru işi yapmaya yöneliriz ve elimizden geldiğince verimli çalışırız. Paydaşlarımızın içerisinde yüksek performansın farkında oluruz ve yüksek performanslı ekipler kurarız. Motivasyonumuzun performansa dönüşeceğini biliriz. Performans yaratırken özellikle değer katmaya, bilinçli olarak öncelik veririz. İşimize değer katmanın öneminin farkındayız ve bunu destekleyici ortamlar hazırlarız.


Müşteri Odaklılık-Duyarlılık

Müşteri memnuniyeti aynı zamanda satış sonrasında müşterinin ve tüketicinin yanında olmak anlamını taşır. Bizim açımızdan ürünümüze olan sorumluluğumuz, ürünümüz bir eve girdikten sonra da devam eder. Kurumumuz bu neden ürününü bir kere satıp ondan sonra müşterisine sırt çeviren bir hizmet anlayışını kesinlikle reddeder ve her türlü tüketici geri bildirimine duyarlı davranır.Müşteri odaklı bakış açımız nedeni ile müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleriz. Onlarla empati kurar, onları anlarız Tüm bu işleyiş sonucunda müşterilerimize hızlı çözümler sunarız. Bu yaklaşımımızdan ötürü ürünlerimizin nitelik, ambalaj, stil ve çevre sağlığı açısından rakiplerinin ürünlerine göre üstün olması gerektiği bakış açısına sahibiz.

Sorumluluk

 İnsanların sağlığını düşünmeyi ve bu anlamda onlara en iyiyi sunmayı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görürüz. Su, bildiğiniz gibi insan sağlığı açısından en temel hayat kaynaklarından biridir. Ülkemizde ve dünya'da sınırlı olan temiz, içme ve kullanma suyu konusunda en iyi hizmeti vermek gelecekte bu günden daha önemli olacaktır. Biz bu inançla bugünden geleceği görüyor ve o güne hazırlıyoruz.

Öncülük-Liderlik-Yeniliklere Açıklık

 Profesyonel yönetim anlayışımızla sürekli iyileştirme ve sürekli gelişme konularına en büyük kaynağımızı ayırıyoruz. Teknolojik gelişmelere zamanında uyum sağlamak, hatta ülkemizde faaliyette bulunduğumuz sektöre teknolojik gelişim konusunda öncülük etmek ve tüketicimize bu bakış açısıyla ileri teknolojinin en son ürünlerini sunmak ana esaslarımızdan biridir. Bu anlayışın bizi gelecekte sektörümüzün lider kuruluşlarından biri yapacağına inancımız sonsuzdur. Uygulanabilir fikirler yaratır, onları hızla hayata geçiririz.Piyasayı aktif olarak takip eder, koşullara uygun aksiyonlar alırız.Birbirimizin yeni fikirlerini destekler, cesaretlendiririz.